Η Ένωση «Μαζί για το παιδί» αναλαμβάνει να κατασκευάσει γήπεδο βόλεϊ και καλαθοσφαίρισης στο Γυμνάσιο με Λ/Τ Αγίας Άννας

Με μεγάλη ικανοποίηση, χαρά και ενθουσιασμό το σχολείο μας δέχθηκε απαντητική επιστολή από το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης «Μαζί για το παιδί» (σε συνεργασία με την τεχνική εταιρία ΔΩΡΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΤΕ, η οποία εκπροσωπείται νόμιμα από τον κ. Δημήτριο Καράντζα), μέσω της οποίας μάς δηλώνουν την απόφασή τους για την άμεση ικανοποίηση του αιτήματός μας για την επισκευή του δαπέδου γηπέδου βόλεϊ καθώς και καλαθοσφαίρισης εντός του αύλειου χώρου του σχολείου.
Το σχολείο μας, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, έχει διαβιβάσει το αίτημα και έχει ενημερώσει σχετικά με το θέμα την Οικονομική Επιτροπή, αναμένοντας και τη λήψη των αποφάσεών της, στην επόμενη συνεδρίασή της.