Έκθεση για εκδρομή Βόλου – 29-31/03/2012 – Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

29-31/ 03/ 2012

Έκθεση εκδρομής

Λύκειο Αγίας Άννας Σχολ. Έτος 2011-12

• Έκθεση τριήμερης Εκπαιδευτικής Επίσκεψης στο πλαίσιο Πολιτιστικού Προγράμματος με δύο διανυκτερεύσεις στο Βόλο των μαθητών της δευτέρας (Β’) τάξης, από την Πέμπτη 29 έως και το Σάββατο 31 Μαρτίου 2012.

• Στην εκδρομή συμμετείχαν 11 μαθητές που είχαν υποβάλει ενυπόγραφα σημειώματα των κηδεμόνων τους, με τα οποία ενέκριναν τη συμμετοχή των παιδιών τους στην Εκπαιδευτική Εκδρομή.

• H μετακίνηση των μαθητών έγινε με το τουριστικό πρακτορείο LOKRIS TOURS. Για την πραγματοποίηση της εκδρομή χρησιμοποιήθηκε ένα τουριστικό λεωφορείο (mini bus) σύμφωνα με το πρόγραμμα.

• Η διαμονή-διανυκτέρευση ορίστηκε στο Ξενοδοχείο AEGLI στην παραλία του Βόλου.

• Η εκδρομή διεξήχθη με: α) Αρχηγό της εκδρομής την Μαρκοπούλου Δήμητρα ΠΕ02 β) Συνοδό καθηγητή τον Νταούλα Νικόλαο ΠΕ

Για ολόκληρη την έκθεση πατήστε εδώ.